مجله زیبایی

مزایا و فواید لیزر موهای زائد | کاربرد لیزر

مزایا و فواید لیزر موهای زائد
0
(0)

در این مقاله فواید و مزایای لیزر موهای زائد را بطور کامل بیان خواهیم‌کرد.

مزایای لیزر موهای زائد

لیزر یکی از روش‌های از بین بردن موهای اضافی بدن است که مزایای زیادی را به همراه دارد. بطوری که نمی‌توان نتایج مثبت آن را در دیگر روش‌ها مشاهده کرد. چند مورد از  مهم‌ترین مزایای لیزر موهای زائد را در ادامه آورده‌ایم:

سریع و قابل اعتماد

برخلاف روش‌های دیگر که برای انجام آن‌ها باید زمان زیادی را اختصاص دهید، جلسات درمانی لیزر در مدت زمانی کوتاهی است و با انتخاب این روش می‌توانید در زمان خود صرفه‌جویی‌کنید.

 مخصوصاً اگر این مورد را هم درنظربگیرید که لیزر روشی دائمی جهت حذف موهای اضافی بدن است متوجه می‌شوید که برای انجام این کار به زمان خیلی کمی نیاز دارید.

بصرفه بودن از لحاظ اقتصادی

اگر به‌منظور حذف موها، همیشه با موهای زائد بدن خود درگیر هستید پس حتما هزینه زیادی را هم برای آن صرف می‌کنید.

 از فواید لیزر موهای زائد برای پوست شما بصرفه‌ بودن آن برای شما است. لیزر موها روشی همیشگی بوده و به تکرار مداوم آن نیازی نیست.

خلاص شدن از شر موهای زیر پوستی

از بزرگ‌ترین معایب روش‌های سنتی به‌منظور حذف موهای زائد، بوجودآمدن موهای زیر پوستی در حال رشد دوباره آن‌ها است.

ممکن است این اتفاق سبب ایجاد عفونت شود. آن پوست نیز، دیگر ظاهری تمیز و زیبا نخواهدداشت. اگر شما هم این مشکل را دارید بهتراست مطمئن باشید که روشی مناسب‌تر از لیزر نیست.

 فواید لیزر موهای زائد
فواید لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد روشی مطمئن و بدون درد

برای خیلی از افراد اپیلاسیون یا اصلاح صورت با بند رنج‌آور است. زیرا با کشیده شدن همزمان پوست و موها، شما درد بسیار زیادی را تحمل می‌‌کنید.

لیزر روشی کاملا بدون درد است و نتیجه کار هم تفاوت زیادی با روش‌های دیگر دارد. برای برطرف‌کردن احساس درد در زمان حذف موهای بدن خود، بهتراست در مورد لیزر موهای زائد فکر کنید.

دائمی بودن نتیجه کار

مهم‌ترین مزیت لیزر موهای زائد که باعث شده طرفداران بیشتری را نسبت روش‌های دیگر داشته باشد، گرفتن نتیجه‌ای دائمی از آن است. با سپری کردن چند جلسه پروسه درمانی لیزر و با حذف شدن موهای زائد می‌توانید تا پایان عمر راحت باشید.

بی‌خطر بودن لیزر موهای زائد

برخلاف تصور خیلی از افراد، لیزر موهای زائد بی‌خطر بوده و هیچ نوع آسیبی به پوست وارد نمی‌زند. اما در روش‌های دیگری چون اپیلاسیون، پوست،کشیده‌ شده یا تحریک می‌شود.

اگر در انتخاب کلینیک و اپراتور لیزر خود سهل‌انگاری کنید باید نگران عوارض و خطرات جانبی آن هم باشید. اگر همه مراحل درمانی با دقت بالا و نیز با درنظرگرفتن نوع پوست و موهای بیمار انجام شود خطری متقاضیان لیزر را تهدید نمی‌کند.

مزایای لیزر موهای زائد
مزایای لیزر موهای زائد

فواید لیزر موهای زائد

از بین بردن موهای زائد رشد کرده در نواحی متفاوت بدن به روش لیزر، نسبت به دیگر روش‌های حذف موهای زائد نواحی مختلف بدن مزایا و برتری دارد، اصلی‌ترین مزایایی که در انجام لیزر موهای زائد می‌توان به آن‌ها اشاره کرد به ترتیب زیر هستند:

  1. لیزر موهای زائد روشی بسیار تاثیرگذار جهت حذف موهای اضافه بصورت طولانی مدت است و رشد موهای جدید در نواحی مختلف را بشدت کاهش می‌دهد.
  2. با لیزر موهای زاید برای از بین بردن موهای زائد با روش‌های دیگر نیازی نخواهیدداشت.
  3. لیزر موهای زائد نقاط مختلف بدن مثل لیزر موهای گردن، پاها، زیربغل، شکم و غیره، در محدوده‌های بزرگ‌تری هم انجام می‌شود و از این نظر محدودیتی ندارد.
  4. قبل از لیزر موهای زائد برای حذف موهای اضافی منطقه مورد نظر متقاضی با کرم‌ها و مواد بی‌حس‌کننده بی حسی می‌شود تا بیمار در حد امکان درد کمتری را احساس می‌کند.
  5. استفاده از این روش بسیار کارآمد بوده و به اندازه 80 درصد از موهای اضافی در یک جلسه درمان از بین می‌روند.
  6. لیزر موهای زائد را می‌توان با هر نوع پوست و رنگی انجام داد، با پیشرفت فناوری و تکنولوژی در این زمینه هیچ محدودیتی برای لیزر مو با رنگ پوست تیره‌تر نیز وجود ندارد.
  7. لیزر موهای زاید برای حذف موهای زائد با سرعت انجام شده و روند انجام آن خسته کننده نیست، اگر به‌منظور حذف موها به بیش از یک جلسه نیاز باشد، این امر روند طبیعی درمان است.
  8. بعد از انجام لیزر مو زائد نیازی به بستری شدن برای درمان نیست و فرد بلافاصله بعد از لیزر موهای زائد می‌تواند به انجام فعالیت‌های روزانه خود بپردازد.

این مطلب چقدر مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز بدید

درصد رضایت 0 / 5. تعداد رای: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.