مجله زیبایی

دستگاه لیزر الکسانداریت دوئتو 2022

دستگاه لیزر الکسانداریت دوئتو 2022
0
(0)

با آخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینه لیزر موهای زائد آشنا شوید. در کلینیک ایران لیزر اصفهان ، خدمات لیزر مو به وسیله جدیدترین دستگاه لیزر جهان انجام می‌گیرد. برای معرفی دستگاه و آشنایی با قابلیت‌های آن پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را مطالعه نمایید.

جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در کلینیک ایران لیزر

دستگاه لیزر دوئتو 2022 ساخت کشور ایتالیا به صورت سه بعدی با قابلیت تولید تمام طول‌ موج‌ها ( حتی پوست‌های سولار رفته و آفتاب گرفته) را در ایران لیزر خواهید یافت. ارائه بهترین خدمات در زمینه زیبایی همواره خط مشی مجموعه ما بوده است. از این رو برای بالا بردن کیفیت کار، جدیدترین تکنولوژی لیزر موهای زائد را به مجموعه ایران لیزر افزوده‌ایم.

دستگاه لیزر دوئتو 2022 برای چه پوست‌هایی مناسب است؟

همه پوست‌ها. تمام تایپ‌های پوستی از خیلی روشن تا خیلی تیره و حتی افرادی که سولار رفته و آفتاب گرفته باشند، می‌توانند با این دستگاه، لیزر موهای زائد را انجام دهند. قابلیت تولید طول موج‌های ان دی یاگ،الکس، و البته میکس ( ترکیب) این طول موج‌ها، کار را برای زیباجویان بسیار ساه کرده است.

قابلیت‌های دستگاه لیزر دوئتو 2022 در ایران لیزر چیست؟

 • سایز اسپات بزرگ
 • نرخ تکرار سریع
 • محدوده اندازه پالس وسیع
 • تولید طول موج ND: YAG
 • تولید طول موج ALEX
 • تولید طول موج ترکیبی

پیشرفته ترین دستگاه لیزر موهای زائد در جهان، درد دارد؟

دستگاه لیزر دوئتو 2022 ، حرفی برای گفتن باقی نگذاشته است. ترس از ایجاد سوختگی و عوارض شایع لیزر مو، در ایران لیزر با این دستگاه مدرن و استاندارد، به صفر می‌رسد. تمام افرادی که ترس از لیزر دارند با این دید که: لیزر موهای زائد درد دارد؟ یا لیزر باعث نازایی می‌شود؟ لیزر باعث سرطان می‌شود؟ و هزاران سوال مشابه،  با خیالی آسوده می‌توانند برای لیزر موهای زائد اقدام کنند.

فرق دستگاه لیزر دوئتو 2022 با سایر دستگاه ‌های موجود در بازار

 • استفاده از تکنولوژی ترکیبی در دستگاه لیزر duetto  2022 باعث شده تا بتوان در تعداد جلسات کمتری روند درمان و از بین بردن موهای زائد را طی کرد. 
 • وجود دو لیزر باعث شده تا اشعه لیزر دارای تاثیر گذاری بیشتری در جهت از بین برود موهای زائد داشته باشد. در نتیجه کیفیت کار نهایی این دستگاه نسبت به دو لیزر گفته شده بهتر است.
 • لیزر ان دی یاگ گزینه ای مناسب برای انواع پوست و به خصوص پوست هایی با تنالیته تیره است و نمونه های الکساندرایت برای پوست های روشن استفاده می شوند. به همین دلیل دستگاه لیزر   Duetto  می تواند برای افراد با پوست های مختلف گزینه خوبی به شمار رود. در ضمن سازگاری بیشتر با پوست باعث میشود تا عوارض و آسیب های معمول نیز به صفر برسند. 
 • درد و احساس سوختگی وجود ندارد: یکی از مزایای اصلی این محصولات برای ما این است که وجود تکنولوژی بالا در بخش های مختلف این دستگاه باعث شده تا عوارض و آسیب ها در زمان لیزر و بعد از آن به طرز چشمگیری به طر کامل از بین روند. البته این موضوع روی عملکرد نهایی دستگاه تاثیر منفی نخواهد داشت.
 • وجود سیستم cooling zimmer اجازه می دهد تا سرمای مناسب برای تحمل (درد احتمالی و بسیار خفیف) در زمان لیزر به پوست برسد.
 • روند کار با دستگاه لیزر duetto 2022 حدود 25 درصد سریع تر از سایر نمونه های لیزر پیش می رود. 
 • امکان استفاده از این دستگاه هم برای مصارف زیبایی و هم برای برطرف سازی مشکلات پوستی و عروقی امکان پذیر خواهد بود. 

هزینه لیزر مو با دستگاه لیزر موی دوئتو 2022 چقدر است؟

تعرفه لیزر مو آقایان و بانوان در صفحه تعرفه لیزر مو به صورت یک جدول قرار دارد. این لیست برای تمام مراجعین با جدیدترین دستگاه لیزر دوئتو 2022 انجام می‌پذیرد. تمام تلاش ما در ایران لیزر، ارائه خدمات هرچه بهتر و در خور شان شما عزیزان می‌باشد. علاوه بر فراهم کردن محیطی زیبا و آرامش بخش، نوبت دهی دقیق و بدون معطلی، کادری مجرب و حرفه‌ای و حالا با آخرین تکنولوژی لیزر موهای زائد در دنیا، در خدمت شما عزیزان هستیم.

برای رزرو نوبت لطفا از طریق شماره تماس درج شده در پایین این صفحه با ما در ارتباط باشید.

این مطلب چقدر مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز بدید

درصد رضایت 0 / 5. تعداد رای: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.