مجله زیبایی

آیا تزریق ژل لب درد دارد؟

آیا تزریق ژل لب درد دارد؟
0
(0)

اگر قصد اصلاح فرم لب و یا برجسته‌سازی آنها را دارید بدون شک به دنبال تزریق فیلر لب هستید. اما این نگرانی را دارید که نتوانید درد ناشی از تزریق ژل لب را تحمل کنید. از آنجایی که لب‌ها پوست نازک و حساسی دارند، نگرانی شما را در درک می‌کنیم، پس بدون مقدمه با یکی از بهترین کلینیک‌های زیبایی در اصفهان به سراغ بررسی کامل این مورد برویم.

تزریق ژل لب بسیار دردناک است

به صورت منطقی به مسئله نگاه کنید، قطعا فرو رفتن سوزن در بافت لب با سوزش و گزش جزئی همراه است. این بستگی به خود شما دارد که آستانه تحملتان چه مقدار است؟

اکثر مراجعه کنندگان ایران لیزر، از عملکرد تزریق ژل لب رضایت کامل دارند. بیشتر افراد بدون درد و درصد پایینی از زیباجویان تجربه درد خفیف را گزارش داده‌اند.

پیش از تزریق ژل لب، پزشک لب‌ها را با بی حسی موضعی آغشته می‌کند، مدتی استراحت برای جذب بهتر بی‌حسی لحاظ می‌شود و سپس تزریق فیلر لب را آغاز می‌کند. برای تمام زیباجویان این موضوع صدق می‌کند که آنها فقط سوزن وارد شده به پوست را عامل درد در تزریق ژل لب می‌دانند. اما عوامل بیشتری باعث ایجاد درد می‌شود.

عوامل ایجاد درد در تزریق ژل لب

  • نوع ژل پرکننده لب
  • غلظت و میزان ژل تزریق شده
  • نوع سوزن
  • حرفه‌ای بودن پزشک
  • آستانه تحمل شخص
  • نوع بی‌حسی به کار برده شده

نوع ژل باعث ایجاد درد در فیلر لب می‌شود

قطعا بله، از آنجایی که لب‌ها بافت به خصوص خود را دارند پس باید بهترین برندهای فیلر لب را استفاده کنید. البته این نظر کارشناسانه ماست. برندهایی که در کلینیک ایران لیزر به کار می‌رود کاملا دارای برچسب سلامت از سازمان غذا و دارو بوده و در مقابل چشم شما و در صورت دلخواه با دست خودتان آنباکس می‌شود. با دقت تاریخ انقضا و برندی که انتخاب نموده‌اید را بررسی می‌کنید و از اصالت ژل لب اطمینان حاصل می‌کنید. در پایان جعبه ژل لب را به زیباجو تحویل خواهیم داد.

این یک هشدار است در کلینیک‌های زیبایی از اپراتور تزریق بخواهید که بسته فیلر را خودتان باز کنید و سپس جعبه آن را نیز با خود ببرید!!! در صورتی که ممانعتی از سوی کلینیک در رابطه با باز کردن جعبه حاول ژل لب پیش آمد، بدون اندکی درنگ از تصمیم خود منصرف شوید و یک کلینیک معتبر را جایگزین نمایید.

نوع سوزن ژل لب باعث ایجاد درد می‌شود؟

پاسخ کاملا بدیهی است، هرچه سوزن ضخیم‌تر باشد سطح بیشتری از لب را باز می‌کند. پس از بی حسی لب، ابتدا یک حس سوزش، سپس فشار و در نهایت یک حس ضربانی گنگ را تجربه خواهید کرد. اگر سوزن مورد استفاده در تزریق ژل لب نازک باشد، قطعا دردی احساس نخواهید کرد. علاوه بر ضخامت باید از تیز بودن سر سوزن نیز اطمینان حاصل کنید.

حجم ژل تزریقی در ایجاد درد تاثیر دارد؟

روش تزریق ژل یا همان فیلر،‌ اصولا یک روش غیر تها‌جمی می‌باشد، اما برای بررسی همه جانبه درد تزریق ژل لب باید همه ابهامات را برطرف کرد. در صورت که لب‌هایی بسیار کوچک داشته باشید قطعا حجم بیشتر از معقول ژل لب باعث ایجاد درد خواهد شد. همواره سعی کنید به توصیه‌های پزشک کلینیک توجه نمایید تا دچار عوارض نشوید.

غلظت ژل لب باعث درد می‌شود؟

بله قطعا باعث می‌شود آهسته تر وارد بافت لب شود و پروسه تزریق فیلر لب به صورت کند و طاقت‌فرسا پیش می‌رود. برای همین توصیه اکید ما استفاده از برندهای مرغوب جهان است که در کلینیک ایران لیزر موجود می‌باشد.

این مطلب چقدر مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز بدید

درصد رضایت 0 / 5. تعداد رای: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.