مجله زیبایی

لیزر فول بادی شامل چه نواحی از بدن است؟

لیزر فول بادی
0
(0)

لیزر فول بادی را بطور کامل در این مقاله از ایران لیزر اصفهان بیان خواهیم‌کرد.

ما با جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا در کلینیک ایران لیزر، خدمات لیزر موهای زائد فول بادی را برای آقایان و بانوان و نیز لیزر مو زائد سایر نواحی مختلف را ارائه می‌دهیم.

آیا قصد لیزر کردن موهای کل بدن را دارید؟ پس به یک پکیج فول بادی در کلینیک‌های زیبایی نیاز دارید. لیزر موهای زائد به دلیل مزایای زیادی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. خدمات لیزر مو بانوان و آقایان در اکثر کلینیک‌های زیبایی با کیفیت‌های متفاوت و تعرفه‌های مختلف ارائه می‌شوند.

بهترین دستگاه برای لیزر تمام بدن

دستگاه لیزر الکساندرایت دوئتو 2022 ساخت ایتالیا مناسب همه تایپ‌های پوستی، بهترین دستگاه برای لیزر کل بدن و سایر نواحی بدن در دنیا است. کلینیک ایران لیزر مجهز به این دستگاه می‌باشد. در صورت تمایل می‌توانید برای رزرو نوبت و یا دریافت وقت مشاوره به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید.

نواحی لیزر موهای زائد فول بادی برای بانوان

لیزر فول بادی
لیزر فول بادی

نواحی بدن آقایان در لیزر مو زائد فول بادی

  • دست
  • پا
  • شکم
  • سینه
  • سرشانه
  • باسن
  • زیربغل
  • صورت
  • کمر

اقدامات قبل از حذف مو زائد فول بادی با لیزر

اگر برای لیزر موهای زائد فول بادی تصمیم قطعی دارید باید مراقبت‌های قبل از لیزر موهای زائد را به درستی رعایت کنید. برای این منظور، بهتراست مواردی مانند: شیوکردن در زمان مناسب، دوش گرفتن قبل از جلسه لیزر، عدم مصرف داروهای خاص، نگرفتن آفتاب، عدم استفاده از هرگونه مادده افزودنی بر پوست را بطور صحیح انجام دهید.

آیا لیزر کل بدن بصورت دائمی موهای بدن را نابود می‌کند؟

بله، اما باید بهترین دستگاه مناسب پوست خود را انتخاب کرده باشید و همچنین برای اینکه ماندگاری لیزر موهای زائد به بیشترین حد خود برسد باید به صورت دقیق مراقبت‌های بعد از لیزر مو را رعایت کنید. همچنین باید یک مرکز زیبایی معتبر را برای انجام لیزر فول بادی انتخاب کنید.

حذف موهای زائد فول بادی با لیزر چند دقیقه طول می‌کشد؟

معمولا در صورتی که زیبا جو با اپراتور همکاری خوبی داشته باشد و همچنین اپراتور به دقت و با تسلط کامل لیزر را انجام دهد، لیزر تمام بدن برای بانوان، به مدت 35 الی 45 دقیقه و آقایان حداکثر 1 ساعت طول خواهدکشید.

چند جلسه برای از بین بردن موهای زائد فول بادی با لیزر نیاز است؟

بین 8 الی 12 جلسه برای حذف موهای زائد فول بادی با لیزر نیاز دارید. ممکن است این تعداد جلسه با تشخیص پزشک مجموعه کمتر و با بیشتر شود.

لیزر کل بدن
لیزر کل بدن

هزینه حذف موهای زائد با لیزر فول بادی

برای آگاهی از قیمت لیزر موهای زائد در ایران لیزر به صفحه تعرفه لیزر موهای زائد مراجعه کنید.

آیا لیزر تمام بدن شامل موهای نازک می‌شود؟

لیزر موهای نازک و یا به اصطلاح کرکی سناریوی متفاوتی دارد. اگر پزشک مجموعه نتواند به درستی طول موج مناسب برای لیزر موهای نازک را تشخیص دهد، از لیزر موهای زائد نتیجه نخواهیدگرفت.

حتی ممکن است در لیزر موهای نازک نتیجه برعکس هم بگیرید. باید دقت‌کنید که در لیزر فول بادی اگر مویی زائدی نباشد نباید اصراری به لیزر آن داشته باشید.

برای مثال در خانم‌ها، لیزر موهای پشت گردن امکان پذیر نیست. این موها، زائد نیستن و لیزر آنها فقط باعث ضخیم‌تر شدن می‌شود.

شایع‌ترین عوارض لیزر کل بدن یا فول‌ بادی 

عوارض روش‌های درمانی مختلف در شکل‌های گوناگون پدیدار می‌شوند. به هر حال طی انجام لیزر یا روش‌های زیبایی دیگر، شما درحال ایجاد تغییر در ساختار بدن خود هستید و باید انتظار آن را نیز داشته باشید که بدن شما به آن تغییر واکنش نشان دهد. ازجمله عوارض طبیعی لیزر فول بادی بروز قرمزی و التهاب پوست است. عوارض لیزر معمولاً بصورت موقتی است و خیلی زود ناپدید می‌شوند.

پوسته پوسته شدن سطح پوست از عارضه‌ طبیعی و موقت لیزر موهای زائد است، اما به ندرت مشاهده می‌شوند.

تغییر رنگ و ایجاد اسکار روی پوست، از جمله عوارض حاد این روش درمانی به حساب آمده و معمولاً ناشی از خطای درمانی می‌باشند. بطور کلی لیزر موهای زائد روشی بسیار ایمن بوده و عوارض جانبی آن کم است.

آیا لیزر موهای زائد تمام بدن برای افراد با پوست تیره‌ هم انجام می‌شود؟

با استفاده از فناوری Light Sheer، که بر روی رنگ‌های مختلف پوست و انواع مو موثر است، می‌توان لیزر موهای زائد را برای تمامی گروه افراد با پوست تیره و روشن انجام داد.

تخفیف لیزر موهای زائد فول بادی چگونه است؟

اگر بخواهید لیزر موهای زائد کل بدنتان را در کلینیک زیبایی ایران لیزر اصفهان انجام‌دهید، هزینه لیزر فول بادی نسبت به لیزر یکی از نواحی از بدن همراه با تخفیف خواهدبود.

لیزر همه بدن
لیزر همه بدن

این مطلب چقدر مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز بدید

درصد رضایت 0 / 5. تعداد رای: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.