مجله زیبایی

لیزر خط ریش آقایان | بررسی جامع

لیزر خط ریش آقایان
0
(0)

لیزر موهای زائد، به دلیل بازدهی عالی و سهولت در انجام، بسیار محبوب و مورد توجه است. امروزه بیشتر آقایان برای لیزر خط ریش و سایر نواحی بدن، بیش از پیش در جستوجوی یک کلینیک زیبایی معتبر هستند. خدمات لیزر مو آقایان به صورت تخصصی در کلینیک ایران لیزر با آخرین تکنولوژي روز دنیا یعنی دستگاه لیزر الکساندرایت دوئتو 2022 انجام می‌شود.

اهمیت لیزر خط ریش برای آقایان

شیو کردن روزانه صورت آقایان، آسیب‌هایی که به پوست وارد می‌شود، جوش‌های بعد از اصلاح صورت، بریدگی‌های جزئی و گاها عمیق روی پوست صورت، زمان بر بودن اصلاح صورت و … دلایل خوبی برای لیزر خط ریش آقایان است. در روش لیزر خط ریش، در کوتاهترین زمان ممکن بهترین نتیجه را کسب خواهید کرد.

لیزر خط ریش چطور باعث نابودی مو می‌شود؟

با تاباندن اشعه لیزر به موضع مشخص شده، لیزر جذب ساقه مو می‌شود و به سمت فولیکول مو حرکت کرده و باعث نابودی ریشه مو می‌شود. بدون هیچ عوارضی می‌توانید به صورت تخصصی در ایران لیزر خدمات لیزر خط ریش را دریافت نمایید.

برای لیزر خط ریش باید شیو کنم؟

بله باید به صورت کامل و با یک تیغ تیز، یکبار در جهت رویش مو و یکبار در خلاف جهت رویش مو، موها را بتراشید. از یک تیغ با کیفیت برای شیو قبل از لیزر خط ریش استفاده کنید.

لیزر خط ریش برای چه کسانی ممنوع است؟

  • افراد با اختلالات هورمونی
  • مصرف داروهای خاص
  • افرادی که ناراحتی پوستی دارند.
  • افرادی که تخت شیمی‌درمانی هستند.
حذف موهای زائد ریش با لیزر
حذف موهای زائد ریش با لیزر

عوارض لیزر خط ریش آقایان

بدون هیچ عارضه‌ای لیزر موهای زائد در صدر جدول روش های موزدایی قرار گرفته است. التهاب خفیف و سوزش جزئی حین لیزر خط ریش، ممکن است تنها در برخی از افراد با پوست حساس رخ دهد. به صورت کلی هیچ گونه عوارضی برای لیزر خط ریش وجود ندارد.

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر خط ریش

معمولا بین 8 الی 12 جلسه برای لیزر خط ریش آقایان، نیاز است. فاصله بین جلسات لیزر معمولا 6 الی 8 هفته به تشخیص پزشک مجموعه تعیین می‌شود.

آیا لیزر خط ریش آقایان درد دارد؟

خیر. دستگاه موجود در کلینیک ایران لیزر، کاملا بدون درد بوده و حتی نیازی به استفاده از بی حسی هم ندارید.

آیا ایجاد خط ریش برای آقایان دائمی است؟

اگر از دستگاه مناسب برای لیزر خط ریش استفاده شود، اپراتور کاربلد باشد، فواصل بین جلسات به درستی رعایت شود، مراقبت‌های بعد از لیزر مو به درستی انجام شود و همچنین استفاده از تیغ برای نواحی لیزر شده را متوقف کنید، قطعا به صورت دائمی از لیزر خط ریش نتیجه خواهید گرفت.

لیزر خط ریش آقایان
لیزر خط ریش آقایان

دلایل استفاده از لیزر موهای زائد برای خط ریش آقایان

لیزر موهای زائد بدن آقایان هم با اهداف مختلفی انجام می‌شود که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

  • به‌منظور زیبایی و کم‌کردن حجم موهای زائد بدن
  • جهت حل‌کردن برخی از مشکلات ناشی از اصلاح صورت یا بدن
  • تغییر الگوی موهای صورت آقایان

لیزر برای مردان به دلایل دیگری مثل تغییر در شکل رویش موها در قسمت ریش و یا سر استفاده می‌شود. مثلاً اگر فردی از الگوی ریش یا موهای خود ناراضی بوده و یا موهای صورت و نواحی خط ریش او بسیار پر و نامتقارن باشد با استفاده از لیزر می‌تواند، حجم و فرم دلخواه را برای نواحی موردنظر ایجادکند.

نحوه انجام لیزر خط ریش

به‌منظور کاهش یا حذف موهای زائد بدن آقایان، ناحیه موردنظر با پماد بی‌حسی موضعی بی‌حس می‌شود و قبل از شروع فرآیند لیزر، عینک محافظ روی چشمان افراد متقاضی قرار می‌گیرد.

در طول فرآیند لیزر و از بین بردن موهای زائد بدن، یک ابزار لیزر دستی بر روی ناحیه موردنظر شما را فشار می‌دهد. باتوجه به نوع لیزر، یک دستگاه خنک‌کننده در نوک ابزار و یا یک ژل سرد برای محافظت از پوست شما بکارمی‌شود.

این مطلب چقدر مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز بدید

درصد رضایت 0 / 5. تعداد رای: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.