لیزر مو آقایان

زیبایی و نظافت بدن جز اصول جدایی نشدنی از زندگی مردان ایرانی بوده است. از انجایی که مردان ایرانی اکثرا پر مو هستند، همواره روش‌هایی مانند ژیلت و ماشین وکرم موبر و … را امتحان می‌کنند تا به زیبایی بدن خود رسیدگی کرده باشند. در کلینیک ایران لیزر، خدمات ویژه برای لیزر مو آقایان ارائه می‌شود.

خدمات لیزر برای آقایان در کیلینک ایران لیزر هم به صورت ناحیه تکی و هم به صورت پکیج ارائه می‌شود. در پایین جدول تعرفه لیزر آقایان را مشاهده کنید. پکیجی که ایران لیزر برای آقایان زیباجو ارائه می‌دهد به صورت فول بادی سوپر می‌باشد. از پشت گردن تا مچ پا!

برای رزرو نوبت در ایران لیزر لطفا با ما تماس بگیرید. مفتخریم که در یکی از بهترین کلینیک‌های لیزر مو اصفهان پذیرای شما زیباجویان هستیم.

عوارض لیزر مو آقایان

لیزر مو همانطور که می‌دانید به صورت طول موج‌هایی مشخص به پوست تابیده می‌شود. این انرژی تابشی به انرژی گرمایی تبدیل می‌شود و درنهایت باعث سوختن فولیکول مو می‌گردد.

اگر انتخاب دستگاه لیزر برای مردها دقیق و درست نباشد، طبیعتا باعث سوختگی و لکه خواهد شد.

آیا لیزر مو آقایان  باعث آسیب به ناحیه تناسلی می‌شود؟

خیر. قطعا آسیبی با لیزر شامل حال آقایان نخواهد شد. طول موج دستگاه به صورتی می‌باشد که حداکثر تا 4 میلی‌متر در عمق پوست فرو می‌رود و هیچگاه به قسمت داخلی بیضه‌ها نخواهد رسید. از این رو نگران آسیب دیدن بر اثر  لیزر مو آقایان نباشید.

معرفی دستگاه لیزر دوئتو

در کلینیک ایران لیزر، از برترین دستگاه لیزر جهان یعنی دستگاه لیزر دوئتو 2022 استفاده می‌شود. آقایانی که قصد لیزر موهای زائد را دارند به راحتی می‌توانند با رزرو نوبت در ایران لیزر از این دستگاه برای لیزر نواحی مختلف بدن خود استفاده کنند.

 دستگاه لیزر دوئتو ساخت کشور ایتالیا بوده و سال 2018 وارد بازار شد. در صنعت زیبایی جهان، یک پیشرفت چشم‌گیر در زمینه مونتاژ دستگاه‌های لیزر بدن رخ داد و دستگاه لیزر دوئتو به سرعت مورد توجه کلینیک‌های زیبایی معتبر جهان قرار گرفت.

ویژگی‌های دستگاه لیزر دوئتو

این دستگاه دارای تاییده اروپا بوده و مجهز به ایرکولینگ از شرگت زیمر آلمان می‌باشد. قابلیت تابش طول موج الکس و ان دی یاگ را باهم دارد. هر کدام از این طول موج‌ها به وسیله دستگاه لیزر دوئتو به تنهایی نیز تابیده می‌شوند.

برای موهای تیره و روشن قابل استفاده است و از همه مهمتر برای پوست‌های برنزه و آفتاب گرفته نیز مناسب است.  اپراتورهای ایران لیزر که کار با دستگاه را ماهرانه انجام می‌دهند، تاثیر کار را دو چندان می‌کنند. نفوذپذیری بالا دستگاه لیزر دوئتو کار را برای زیباجویان ساده تر می‌کند و موهای زائد را به سادگی از بین می‌برد.

افزایش قطر شات تا 20 میلی‌متر این امکان را می‌دهد تا زمان لیزر کمتر شود. در پایان ممکن است این دستگاه باعث کاهش تعداد جلسات لیزر نیز شود. البته باید واکنش بدن زیباجویان مرد را در نظر گرفت.

 

مایل به مشاوره رایگان با کارشناسان ما هستید؟

با ما تماس بگیرید

مایل به رزرو اینترنتی نوبت هستید؟

روی دکمه زیر کلیک کنید

تعرفه لیزر

تعرفه لیزر آقایان

فول بادی سوپر

(کل بدن)

یک میلیون و 190 هزار تومان

چه نواحی از بدن برای لیزر مو آقایان انجام می‌شود؟

تمام نواحی بدن آقایان قابل لیزر شدن است. از پشت گردن تا روی پا. این نواحی شامل:پیشانی و ابرو، بینی، گوش، گونه و خط ریش، خط گردن جلو و پشت، دست کامل، ساعد دست، سرشانه، بازو، زیر بغل، سینه، شکم کامل، جلو کامل، پشت کامل، بیکینی، پا کامل، ساق پا، کشاله ران. لیزر مو آقایان در کلینیک ایران لیزر تمام موارد با اپراتور آقا و به صورت حرفه‌ای برای آقایان ورزشکار و افراد عادی انجام می‌دهیم.

چند جلسه برای لیزر مو آقایان نیاز است؟

بین 6 تا 10 جلسه معمولا پرموترین افراد نتیجه را خواهند دید. اما کمتر از 6 جلسه امکان درمان به صورت کامل وجود ندارد.

مزایای لیزر مو آقایان

ایمن‌ترین روش و بدون دردسر ترن روش لیزر مو است. برای آقایانی که نسبت به پاکیزگی خود حساسیت دارند، بهترین روش لیزر موهای زائد است. از طرفی با توجه به سایر روش‌ها لیزر مو آقایان از نظر زمان و نیرو بسیار مقرون به صرفه تر است، از همه مهمتر باعث نابودی کامل موها خواهد شد. البته این مورد اخر نیاز به رعایت شروط به خصوصی دارد.

 

لیزر مو آقایان
لیزر موهای زائد آقایان

بعد از لیزر موهای زائد آقایان، استخر و سونا برم؟

مطلقا ممنوع تا ۷۲ ساعت بعداز لیزر، از استخر و سونا رفتن باید جلوگیری کنید. پوست شما آسیب دیده و نباید تحریک شود. در غیر اینصورت باید مراقب عوارض احتمالی این کار باشید.

چه زمانی بعد از لیزر موهای زائد آقایان، شروع به ریزش می‌کند؟

بستگی به بدن فرد دارد. معمولا دو هفته بعد از جلسه اول ریزش مو شروع می‌شود. در برخی افراد ممکن است تا پایان جلسه دوم هم ریزش آغاز نشود.

لیزر موهای زائد آقایان، باعث ایجاد ناراحتی‌های پوستی می‌شود؟

به هیچ وجه. تنها در صورتی که پوست خودتان بیماری زمینه‌ای داشته باشد، که در این صورت پزشک کلینیک باید تشخیص بدهد که آیا لیزر انجام شو یا خیر.