مجله زیبایی

لیزر موهای زائد گردن | حذف موهای گردن و پشت گردن خانم‌ها و آقایان

لیزر موهای زائد گردن
0
(0)

لیزر موهای زائد گردن با تضمین بهترین کیفیت در کلینیک زیبایی ایران لیزر اصفهان انجام می‌شود. روش‌های سنتی حذف موهای زائد مستقیما بر روی پوست تاثیر می‌گذارند. ممکن است بر اثر شیو کردن، دچار بریدگی و یا حتی خارش و جوش بعد از اصلاح موضع مورد نظر با تیغ شوید، پس بهترین کار لیزر موهای زائد است. ایمن‌ترین و کم تهاجی‌ترین روش برای موزدایی.

ما در کلینیک ایران لیزر، لیزر موهای گردن آقایان و بانوان را با کم دردترین دستگاه لیزر دنیا، یعنی دستگاه لیزر الکساندرایت دوئتو 2022 انجام می‌دهیم. برای رزرو نوبت با ما در ارتباط باشید.

چه کسانی باید لیزر مو زائد گردن را انجام دهند؟

به طور معمول آقایان بیشتر کاندید لیزر موهای گردن هستند. بیشتر خانم‌ها نیازی به لیزر در ناحیه پشت گردن ندارند، موهای پشت گردن در اکثر خانم‌ها نازک است. لیزر موهای نازک، تایید نشده و نادرست است. آقایانی که لیزر خط ریش انجام می‌دهند، بهتر است که برای حذف موهای گردن با لیزر نیز اقدام کنند تا از شر روزانه شیو کردن موهای جلو و پشت گردن آسوده شوند.

بهترین دستگاه برای لیزر موهای زائد گردن

بارها در ایران لیزر این نکته را متذکر شده‌ایم که بهترین دستگاه برای لیزر موهای زائد، دستگاهی است که بیشترین سازگاری را با رنگ پوست و موی شما دارد. تشخیص طول موج مناسب برای لیزر موهای زائد گردن، در ایران لیزر توسط پزشک مجموعه انجام می‌شود. خوشبختانه باوجود آخرین تکنولوژی موجود در ایران لیزر،‌یعنی دستگاه لیزر الکسانداریت دوئتو 2022، تمام تایپ‌های پوستی در این مرکز، خدمات لیزر موهای زائد را دریافت می‌کنند.

آیا حذف موهای زائد گردن با لیزر بعد از سولاریوم انجام می‌شود؟

بله، در ایران لیزر با رعایت نکات مربوط به سولاریوم و لیزر مو، موهای زائد تمام نواحی لیزر خواهد شد.

دستگاه دوئتو 2022 این امکان را فراهم کرده است تا پوست های سولار رفته و آفتاب گرفته نیز بتوانند از لیزر موهای گردن و سایر نواحی استفاده کنند. بهتر است که قبل از انجام لیزر، سولاریوم و دوش آفتاب را انجام داده باشید.

لیزر موهای گردن
لیزر موهای گردن

آیا لیزر موهای گردن درد دارد؟

خیر، دستگاه موجود در ایران لیزر، مجهز به کولینگ منحصر به فرد، از کمپانی زیمر آلمان است. سرما درمانی بهترین روش برای کاهش درد ناشی از لیزر موهای زائد در کل دنیا است. پس نگران درد لیزر موهای زائد گردن نباشید.

قبل از حذف موهای زائد گردن با لیزر باید پماد بی حسی بزنم؟

به هیچ وجه، دستگاه دوئتو 2022 کم دردترین دستگاه در دنیا است که نیازی به استفاده از پمادهای بی حسی ندارید. در ایران لیزر قبل از جلسه لیزر مو زائد گردن از هیچ ماده ای روی پوست استفاده نکنید.

قبل از جلسه حذف موهای گردن با لیزر باید شیوکنم؟

بله، دقیق و درست تمام موهایی که قصد لیزر آنها را دارید، با یک تیغ تیز و تمیز بتراشید.هیچ گونه ساقه مویی نباید روی پوست باقی بماند، وجود هرگونه ساقه مو روی پوست در حین انجام لیزر مو زائد گردن باعث سوختگی و التهاب می‌شود.

آیا لیزر مو زائد گردن باعث تحریک تیروئید می‌شود؟

به هیچ وجه. عمق نفوذ طول موج لیزر، هیچگاه از بافت پوست فراتر نخواهد رفت. پس با این تصور که لیزر موهای گردن باعث آسیب به غده تیروئید می‌شود، از تصمیم خود منصرف نشوید.

لیزر موهای زائد گردن
لیزر موهای زائد گردن

هزینه حذف مو زائد گردن در سال 1401 چقدر است؟

برای آگاهی از تعرفه لیزر موهای زائد ایران لیزر به این صفحه مراجعه کنید.

چند جلسه برای لیزر مو گردن با لیزر نیاز دارم؟

بین 8 الی 10 جلسه برای لیزر مو زائد گردن نیاز دارید. به تشخیص پزشک ممکن است تعداد جلسات لیزر، کمتر و یا بیشتر شود.

حذف‌کردن موهای زائد گردن چطور باعث نابودی مو می‌شود؟

با ساطع شدن اشعه لیزر از دستگاه و رسیدن به سطح پوست از طریق ساقه پوست جذب ریشه مو می‌شود و فولیکول مو را از بین می‌برد. بهترین پوست برای لیزر موهای گردن، پوستی است که موهای آن به صورت دقیق و کامل از ته، شیو شده باشد.

آیا نتیجه ازبین بردن موهای گردن با لیزر ماندگار است؟

قطعا بله، در صورتی که دستگاه مناسب پوست خود را انتخاب کرده باشبد و تمام موارد مراقبتی پس از لیزر مو را به درستی رعایت کنید، ماندگاری لیزر موهای زائد گردن، دائمی است. حتما یک کلینیک معتبر برای لیزر موهای گردن ( جلو و پشت) را انتخاب کنید و در زمان مشخص برای جلسات بعدی لیزر در مرکز حضور پیدا کنید.

آیا قبل از لیزر موهای پشت گردن می‌توانم موهای زائد را شیو یا وکس کنم؟

اگر موهای پشت گردن‌تان را وکس کرده باشید حداقل باید دو هفته منتظر بمانید تا فولیکول‌های مو دوباره رشدکنند. اما شیوکردن موها یک روز پیش از جلسه لیزر ضروری است تا درمان لیزر کندلا الکس بطور کامل و بدون هیچ مشکلی انجام شود.

عوارض جانبی لیزر موهای زائد پشت گردن چیست؟

ممکن است بعد از انجام لیزر عوارض محدودی در گردن شما مشاهده شود که اکثر این عوارض موقتی هستند. این عوارض پس از مدت کوتاهی بهبود می‌یابند اما با ماندگاری این عوارض، بهتراست با پزشک متخصص خود مشورت‌کنید تا راه درمانی را برای شما بیابد.

قرمزی و سوزش

لیزر موهای زائد گردن در موارد نادر به فولیکول‌های موی آن ناحیه آسیب می‌رساند.

 ممکن است گاهی سیستم ایمنی بدن به این موضوع واکنش نشان داده و خیلی از افراد قرمزی و سوزش را در آن ناحیه تجربه کنند.

ممکن است این قرمزی به صورت لکه لکه شدن ظاهرشده و گاهی هم با تورم همراه باشد.

بهتراست برای کاهش این تورم، از بسته‌های یخ یا گرفتن دوش خنک کمک بگیرید. ماندگاری این علائم موقتی است.

پوست شبیه به حالتی که اپلاسیون انجام داده‌اید می‌شود و به همین دلیل متخصصین برای آن ناحیه از کرم بی‌حسی موضعی استفاده می‌کنند تا عوارض آن را به حداقل برسانند.

گاهی اوقات این قرمزی‌ها پوسته پوسته شده و تبدیل به زخم می‌شوند، بهتراست برای جلوگیری از پایداری این زخم‌ها از مرطوب کننده استفاده‌کنید.

حذف موهای زائد با لیزر
حذف موهای زائد با لیزر

بروز تغییرات رنگ در پوست

پس از لیزر موهای زائد گردن، افراد با پوست حساس ممکن است تغییراتی را در قسمت گردن خود مشاهده کنند. ممکن است پوست شما در اثر لیزر آن ناحیه تیره و یا ر

وشن‌تر شود.

افراد با پوست روشن پوستشان تیره‌تر شده و افرادی که دارای پوست تیره‌ای هستند، پوستشان روشن می‌شود.

تغییرات ایجادشده در پشت گردن ماندگار نبوده و پس از مدتی به حالت عادی خود برمی‌گردد.

خطر عفونت پوستی

در برخی از موارد لیزر موهای زائد گردن، برای مثال با لیزر در مراکز نامعتبر توسط اپراتور غیر حرفه‌ای به فولیکول‌های مو آسیب وارد می‌شود.

 این آسیب‌های وارد شده با خطر عفونت همراه است. عفونت‌های ایجاد شده بصورت زخم‌های عمیقی قابل مشاهده است.

با بروز عفونت در ناحیه گردن خود، بهتراست سریعا به پزشک مراجعه کنید تا با تجویز آنتی بیوتیک‌های مربوطه مشکل شما را درمان کند.

این مطلب چقدر مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز بدید

درصد رضایت 0 / 5. تعداد رای: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.