مجله زیبایی

تزریق ژل لب مدل چاک‌‌ دار

تزریق ژل لب چاک دار
5
(1)

تزریق ژل لب مدل چاک‌ دار یکی از پرطرفدارترین مدل‌های تزریق ژل لب، است. تزریق ژل لب و یا فیلر لب از محبوب‌ترین و البته سریع‌ترین عمل‌های زیبایی است که به صورت سرپایی و بدون بی‌هوشی در کلینیک‌های زیبایی انجام می‌شود.

در کلینیک ایران لیزر اصفهان تزریق ژل لب، به صورت تخصصی و با بهترین متریال انجام می‌پذیرد. کافیست برای رزرو نوبت با ما در تماس باشید.

تزریق ژل لب مدل چاک‌ دار چگونه انجام می‌شود؟

پس از دریافت نوبت، در صورت تمایل می‌توانید با پزشک مجموعه ایران لیزر، مشاوره به صورت رایگان دریافت کنید. برای تزریق ژل لب، به اتاق تزریق منتقل می‌شوید. پس از آن با یک وسیله مخصوص لب پایین شما به دو قسمت تقسیم می‌شود. در هر قسمت به صورت مساوی، مقداری ژل یا فیلر توسط پزشک تزریق می‌شود. به این صورت که دو لب پایین، حجیم شده و قسمت میانی، که تزریق صورت نگرفته گود باقی می‌ماند.

مدل لب چاکدار چیست؟

لب‌ها در زیبایی و جوانسازی صورت خانم‌ها نقش بالایی دارند، همینطور در زمان آرایش هم لب‌ها قسمت مهم صورت هستند که پس از رایش باید چرب و مرطوب نگهداری شوند.

در تزریق ژل لب مدل چاک دار دوطرف شیار قسمت پایینی لب برجسته می‌شود.

آیا تزریق ژل لب دردناک است؟

نگران درد تزریق نباشید. در ابتدا مقداری بی حسی موضعی بر روی لب‌های شما قرار داده می‌شود. در حین وارد شدن سوزن به لب ممکن است تنها گزش خفیف سر سوزن را احساس کنید که برای همه قابل تحمل است. این نکته را بدانید که برای تزریق ژل لب، زیبایی لبهای‌تان دو برابر خواهدشد، پس قطعا از پس تحمل درد گزش نوک سوزن برمی‌آیید. سوال بیشتر مراجعه کنندگان این است: آیا تزریق ژل درد دارد؟ و پاسخ منطقی ما به این پرسش برای افراد بسیار حساس به درد: در کل دردی که قدرت تحمل آن را نداشته‌باشید وجود ندارد همچنین نوع برندی که از آن برای تزریق استفاده می‌شود( سفتی و یا روان بودن آن) بسیار در کاهش و افزایش درد تاثیر می‌گذارد.

تزریق ژل لب مدل چاک دار
تزریق ژل لب مدل چاک دار

بهترین برند برای تزریق ژل لب

بهترین برند تزریق ژل لب برندی است که دارای این ویژگی‌ها باشد:

 • به مناسب سفت باشد.
 • بعد از تزریق بصورت گلوله‌ای نشود.
 • میزان جذب یکنواختی در سرتاسر لب داشته‌باشد
 • چسبندگی مناسب را داشته باشد.

در کلینیک زیبایی ایران لیزر، از برندهای نورامیس، پرفکتا، رووفیل استفاده می‌شود.

بعد از تزریق ژل لب چه کار کنم؟

بهتراست که تا 72 ساعت پس از تزریق ژل لب، سیگار نکشید، با نی نوشیدنی میل نکنید، لب‌ها را ماساژ ندهید، خودسرانه پماد و یا بالم لب استعمال نکنید، غذای سفت مانند ته دیگ( و یا هر ماده غذایی که مجبور شوید لب‌ها را به هم بفشارید) میل نکنید، در مواجه با بخار آب و هوای بسیار گرم مانند سونا بپرهیزید و مهمتر از همه دستوراتی را که پزشک مجموعه در اختیار شما قرار می‌دهد، اجرا کنید.

تزریق ژل لب با مدل چاک‌ دار برای لب‌های تبخال دار، انجام می‌شود؟

باید حتما به پزشک مجموعه این موضوع را گزارش‌دهید. در زمان دریافت مشاوره برای تزریق ژل لب، با پزشک خود مطرح کنید که مبتلا به تبخال‌های دوره‌ای هستید. یا اگر به صورت دوره‌ای تبخال نمی‌زنید، پس اطلاع دهید که مستعد تبخال زدن هستید. اگر قبل از جلسه تزریق، تبخال داشته‌باشید، تزریق انجام نمی‌شود. باید به صورت کامل این مورد بر طرف شود. در صورتی که پزشک تشخیص‌دهد به صورت دو هفته باید داروی مقابله با تبخال را مصرف نمایید و سپس برای تزریق ژل لب با مدل چاک‌ دار اقدام کنید.

توجه کنید که این مسئله بسیار مهم است و در ایران لیزر در وهله اول سلامت شما عزیزان قرار دارد.

تزریق ژل لب مدل چاک‌ دار برای کدام چهره‌ها مناسب تر است؟

در ایران لیزر، به سلیقه زیباجو اهمیت فراوانی داده می‌شود. توجه کنید، ممکن است علایق شما در راستای زیباتر شدنتان نباشد! این مسئله بسیار مهم است که بدانید آیا مدل لب چاکدار با چهره شما هماهنگی دارد یا خیر؟

تزریق مدل ژل لب چاک‌ دار بیشتر برای افرادی مناسب است که چشمانی درشت داشته باشند. در صورتی که چشم‌هایی فرورفته و ریز داشته باشید ما به هیچ وجه این مدل را پیشنهاد نمی‌کنیم. البته اگر شما مصر به انجام این کار باشید، با کمال میل برای شما با بهترین متریال در ایران لیزر لب‌های شما را چاکدار خواهیم کرد.

تزریق ژل لب چاکدار
تزریق ژل لب چاکدار

ماندگاری تزریق ژل لب چاک‌ دار چقدر است؟

به عواملی مانند متابولیسم بدن زیباجو، با کیفیت بودن برند مورد استفاده، رعایت موارد پس از تزریق ژل لب مدل چاک‌ دار و از همه مهمتر به نحوه صحیح تزریق توسط پزشک بستگی دارد. از این رو لطفا برای امور زیبایی همواره به مراکز معتبر زیبایی مراجعه کنید.

چند سی سی برای تزریق مدل ژل لب چاک‌ دار نیاز دارم؟

بنا به حجم مورد نظر شما و البته بنا به تشخیص پزشک این مقدار متفاوت است اما به صورت میانگین، بین 1 الی 2 سی سی برای تزریق ژل لب با مدل چاک‌دار، نیازدارید.( این یک عدد تقریبی است و صرفا به صورت میانگین درج شده)

آیا تزریق ژل لب مدل چاک‌ دار با مدل روسی تفاوت دارد؟

در مدل روسی به هر دو لب( لب بالا و پایین) به صورت یکسان ژل تزریق می‌شود. اما در تزریق این نوع از ژل لب بیشتر تمرکز بر لب پایین قرار می‌گیرد.

آیا تزریق ژل لب چاک‌ دار در ایران لیزر انجام می‌شود؟

بله، مفتخریم که به عنوان یکی از بهترین کلینیک‌های زیبایی در اصفهان، پذیرای شما باشیم. تزریق فیلر و ژل انواع مدل‌ها در ایران لیزر با بهترین مواد به صورت تخصصی انجام می‌شود. سایر خدمات لیزر مو زائد، تزریق بوتاکس و … در ایران لیزر به صورت تخصصی ارائه می‌شود.

5 مراقبت‌ بعد از تزریق ژل لب مدل چاک دار

 1. ۲۴ ساعت پس از تزریق ژل به لب، از برخورد دست و هر چیز دیگری به ناحیه تزریق خودداری کنید. بهتراست پس از تزریق ژل به لب از کرم‌های آرایشی که به مالش نیاز داشته و همینطور از عینک‌های آفتابی سنگینی که به ناحیه تزریق ژل فشار وارد می‌کنند استفاده نکنید.
 2. بلافاصله بعد از انجام تزریق ژل دراز نکشید. برای برگشتن بدن به حالت پایدار خود، حداقل ۴ ساعت پس از تزریق ژل به لب دراز نکشید.  
 3. برای اینکه بعد از تزریق ژل، لب دچار ورم و التهاب نشود، بهتر است به‌منظور خواب در شب اول پس از تزریق ژل لب چاکدار، چند بالشت زیر سرتان قراردهید تا سر به اندازه‌ای بالاتر از بدن قرار بگیرد، با این کار فشار از ناحیه سر برداشته می‌شود.
 4. افرادی که دارای سیستم ایمنی حساسی هستند و با کوچکترین فشاری دچار ورم و کبودی می‌شوند، بعد از اتمام عمل تزریق ژل، بهتراست از کمپرس سرد استفاده‌کنند، توجه‌کنید که این کار را بدون اعمال فشار روی لب انجام دهید.
 5. با هیدراته نگه‌داشتن بدن می‌توانید از ورم و التهاب لب جلوگیری کنید، از طرفی با انجام این کار پوستی سالم و شاداب خواهیدداشت.
تزریق ژل لب مدل چاکدار
تزریق ژل لب مدل چاکدار

مدت زمان نقاهت تزریق ژل لب چاکدار چقدر است؟

درد شما باید طی 12 تا 24 ساعت بعد از تزریق ژل لب مدل چاک دار باید برطرف‌شود. تورم لب شما باید پس از 24 تا 48 ساعت از بین برود، اما گاهی ممکن است لب شما تا یک هفته بعد از تزریق هم متورم باشد.

اگر می‌خواهید تزریق ژل لب را برای یک رویدادی بزرگ، مثل عروسی انجام‌دهید تا لب‌هایتان پر شود، بهتراست این کار را حداقل دو هفته قبل از رویداد موردنظرتان برنامه‌ریزی‌کنید تا مطمئن شوید که بطور کامل بهبود پیدا کرده‌اید.

چه زمانی پس از پر شدن لب می توانیم غذا یا نوشیدنی بخوریم یا بنوشیم؟

بهتراست تا زمان از بین رفتن داروی بی‌حسی موضعی از خوردن و آشامیدن مواد غذایی خودداری کنید و بطور تصادفی لب‌های خود را گازنگیرید تا پرکننده را مختل نکنید.

 همچنین دقت‌کنید که غذاها را نامرتب نخورید که مجبورباشید صورت یا لب‌های خود را پاک‌کنید، بهتراست تا مدت زمان 24 ساعت بعد از تزریق ژل لب مدل چاکدار خودداری کنید.

همچنین حداقل به مدت 24 ساعت پس از تزریق از مصرف نوشیدنی با نی و نیز از مصرف سیگار خودداری کنید. انقباض لب‌های شما ممکن است سبب مختل‌شدن کار پرکننده لب شود.

همچنین باید حداقل تا 24 ساعت بعد هم از نوشیدن الکل اجتناب‌کنید، زیرا الکل باعث رقیق‌شدن خون شما می‌شود و کبودی روی لب‌های شما را شدیدتر می‌کند.

مزایای تزریق ژل لب مدل چاک دار

تزریق ژل لب مدل چاک دار برای افرادی که لب‌های نازکی دارند، مناسب است. این مدل بیشتر انتخاب افرادی است که لب پایینی نازک‌تری دارند و یا اینکه با لب‌های نامتقارن هستند.

از مزایای تزریق ژل لب مدل چاک دار کلاژن سازی در لب‌ها و اطراف آن‌ها است که در نتیجه آن چین و چروک‌های ریز اطراف لب‌ها از بین می‌رود.

ترکیب فیلرهای لب شامل اسید هیالورونیک است که این ماده سبب جوان‌سازی شده و بطور طبیعی در بدن تولید می‌شود بنابراین هیالورونیک اسید بطورکامل با بدن سازگار بوده و جای نگرانی ندارد، اما با افزایش سن میزان این ماده در بدن کم می‌شود و شما  با تزریق ژل می‌توانید آن را جبران کنید.

ژل لب مدل چاکدار
ژل لب مدل چاکدار

عوارض تزریق ژل لب چاک دار

تزریق ژل لب از جمله عمل زیبایی بدون نیاز به بیهوشی است که سرپایی انجام می‌شود و کمترین عوارض را در بین عمل‌های زیبایی دارد. عوارض تزریق ژل لب مدل چاک دار در افراد مختلف متفاوت است. برخی از عوارضی که پس از تزریق ژل لب چاک دار ممکن است مشاهده کنید به شرح زیر است:

 • کبودی لب‌ها
 • خونریزی
 • تورم لب‌ها

عوارض تزریق ژل موقتی است و بعد از چند روز بطور کامل از بین می‌رود، خوب است در انتخاب کلینیک و پزشک خود دقت کافی را داشته باشید.

سعی کنید کلینیک زیبایی معتبر را انتخاب کنید زیرا اگر پزشک شما مهارت کافی را در تزریق ژل لب مدل چاک دار نداشته باشد عوارض بدی را به همراه داشت که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

 • عفونت در اطراف لب‌ها
 • بادکنکی شدن و بادکردن لب‌ها
 • نامتقارن شدن لب‌ها

این مطلب چقدر مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز بدید

درصد رضایت 5 / 5. تعداد رای: 1

1 دیدگاه در “تزریق ژل لب مدل چاک‌‌ دار

 1. ارمیا نقدی گفت:

  با چه وسیله ای لب پایین دوقسمتی میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.