5
(5)
تعرفه خدمات

تعرفه لیزر موهای زائد

تعرفه لیزر

تعرفه لیزر آقایان

فول بادی سوپر

(کل بدن)

1.490 هزار تومان

تعرفه لیزر

تعرفه لیزر بانوان

فول بادی کاربردی

(ساق پا + ساعد دست + بیکینی + خط باسن + زیر بغل)

590 هزار تومان

فول بادی سوپر

(کل بدن)

790 هزار تومان

مایل به مشاوره رایگان با کارشناسان ما هستید؟

با ما تماس بگیرید

مایل به رزرو اینترنتی نوبت هستید؟

روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت و هزینه لیزر موهای زائد در اصفهان

قیمت لیزر موهای زائد به چندین عامل و فاکتور بستگی دارد. از جمله: ناحیه‌ای که قصد لیزر آن را دارید، دستگاه لیزر مو، تعداد جلسات مورد نیاز و خدماتی که کلینیک لیزر مو به زیباجو ارائه می‌دهد.

کلینک ایران لیزر، با دارا بودن جدیدترین دستگاه حال حاضر دنیا (الکساندرایت دوئتو 2022)، تخصصی ترین مشاوره لیزر، کامل‌ترین پک بهداشتی، حرفه‌ای ترین تیم و اپراتور دستگاه یکی از مراکزی است که بهترین قیمت لیزر مو در اصفهان را نسبت به خدمات ارائه می‌دهد.

بهترین قیمت لیزر مو زائد در اصفهان

هنگامی که بحث بهترین قیمت لیزر مو مطرح می‌شود، توجه به میزان نتیجه‌دهی و خدماتی که دریافت می‌کنید بسیار مهم است. متاسفانه مشاهده می‌شود بسیاری از افراد بدون انجام تحقیق و داشتن دانش کافی صرفاً با شنیدن اسم دستگاه لیزر اقدام به لیزر می‌نمایند. درحالیکه تکنولوژی و جدید بودن دستگاه لیزر یکی از مهمترین عوامل نتیجه‌‌دهی در لیزر است.

عامل فریب دهنده در انتخاب دستگاه و مرکز لیزر مو قیمت‌های پایین و فریب دهنده است. بسیاری از مراکز با داشتن دستگاه‌هایی که دارای تکنولوژی بیش از یک دهه قبل هستند هزینه‌ لیزر مو در اصفهان را بسیار پایین ارائه می‌دهند. که در نتیجه آن زیباجو با صرف زمان و هزینه بعد از چند ماه کمترین و حتی بعضاً مشاهده می‌شود هیچ نتیجه‌ای را دریافت ننموده است.

توصیه می‌شود قبل از تصمیم گیری و انتخاب کلینیک حتماً با مشاوره رایگان کلینیک ایران لیزر تماس حاصل فرمایید.

پارامترهای موثر در قیمت لیزر موهای زائد

بکارگیری از بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت لیزر موهای زائد بدن افراد، استفاده از بهترین دستگاه‌های لیزر مو زائد است.

بکارگیری دستگاه‌های با کیفیت بالا و با طول موج استاندارد و با سرعت بالا سبب افزایش قیمت فرآیند حذف موهای زائد با لیزر می‌شود که باعث ماندگاری نتیجه نیز است و هرچه دستگاه مربوط به این کار بی‌کیفیت‌تر باشد، هزینه این کار ارزان‌تر و بی‌کیفیت‌تر است.

ناحیه موردنظر برای حذف موهای زائد با لیزر

قیمت لیزر موهای زائد با توجه به ناحیه انتخابی برای عمل لیزر متفاوت است. برای مثال هزینه لیزر مو زائد فول بادی با قیمت لیزر مو زائد ساق پا فرق دارد و معمولا هر چه ناحیه مورد نظر بزرگتر و پرموتر باشد هزینه لیزر آن قسمت از بدن بیشتر می‌شود.

بکارگیری اپراتور مخصص برای لیزر مو زائد

 بهترین گزینه برای انتخاب اپراتور لیزر موهای زائد مراجعه‌کردن به کلینیک متخصص پوست و مو و لیزری است که همه دوره‌های آموزشی کار با دستگاه لیزر را گذرانده و تجربه کافی برای کار با لیزر کندلا الکساندرایت را داشته‌باشد.

اگر تنظیمات لیزر کندلا الکساندرایت توسط متخصص لیزر یا پزشک پوست و مو انجام شود، عوارض جانبی ناشی از لیزر موهای زائد موقتی خواهدبود در غیر این صورت عوارض جانبی لیزر موهای زائد می‌تواند شدید و آزاردهنده باشد. بنابراین کار متخصص لیزر نیز درنتیجه تاثیر دارد و قیمت لیزر موهای زائد با لیزر توسط متخصص متفاوت از حذف موهای زائد با لیزر توسط افراد مبتدی است.

این مطلب چقدر مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز بدید

درصد رضایت 5 / 5. تعداد رای: 5