مجله زیبایی

کاشت مو با کاشت ریش چه تفاوتی دارد؟

تفاوت کاشت مو و کاشت ریش
0
(0)

آیا از تفاوت کاشت مو و کاشت ریش مطلع هستید؟ در واقع برخلاف تصور اکثر افراد، کاشت مو با روش متفاوتی و همچنین کاشت ریش هم با دیگری انجام می شود که این موضوع باعث به وجود آوردن مشکلات و تفاوت هایی در بین این دو کاشت می شود.

علاوه بر کاشت مو و کاشت ریش، لیزر خط ریش آقایان نیز در کلینیک زیبایی ایران لیزر انجام می‌شود.

اکثر افراد با این عقیده که کاشت مو هیچ شباهتی با کاش ریش ندارد، آن ها را شبیه بهم دانسته و این اطلاعات غلط، می تواند باعث ضرر شود. زیرا کسانی که قصد انجام دادن هر گونه کاشت را دارند، باید به خوبی راجب روش کاشت، ضرر و زیان های آن تحقیق کرده و سپس عمل را انجام دهند. حال در ادامه با ما همراه باشید تا به تفاوت کاشت مو و کاشت ریش بپردازیم.

تفاوت کاشت مو و کاشت ریش
تفاوت کاشت مو و کاشت ریش

کاشت مو، روش جدیدی برای پر کردن موها می باشد. معمولا افرادی که از کم مویی یا همچنین کچلی خود رنج می برند، با مراجعه کردن به مطب های متخصص، این مشکل را با کاشت مو برطرف می کنند. روش کاشت مو به گونه ای است که با استفاده از گرافت ها، موهایی را در ریشه می کارند واین کار باعث تقویت و رشد گرافت ها می شود.

در واقع یکی از مهم ترین تفاوت کاشت مو و کاشت ریش هم همین موصوع و نحوه گرافت ها می باشد. حال کاشت مو، باید حتما توسط افراد ناتخصصی صورت گیرد تا ضررها و مشکلاتی را به وجود نیاورد.

زیرا کوچکترین بی توجهی و بی دقتی سبب بروز سرطان و… می شود. حال از آنجایی که موها مهم ترین نقش را در چهره هر فردی دارند و پر بودن آن ها باعث افرایش اعتماد به نفس است، می توان گفت امروزه اکثر افرادی که از کم مویی یا کچلی خود رنج می برند، برای داشتن چهره ای زیباتر از کاشت مو و روش های مدرن و نوین آن استفاده می نمایند. همچنین در کل، تفاوت کاشت مو و کاشت ریش خیلی زیاد نیست و همان طور هم که ذکر شد، کاشت این دو ناحیه در نحوه گرافت ها و روش عمل کاشت، متفاوت هستند.

کاشت ریش چیست؟

کاشت ریش هم درست همانند کاشت مو، روشی برای پر نشان دادن ریش ها می باشد. معمولا یک ریش، تاثیر بسیاری بر روی چهره آقایان دارد. به عنوان مثال افراد با ریش و بدون ریش، از نظر ظاهری تغییر بسیاری می کنند.

فرق کاشت مو با کاشت ریش
فرق کاشت مو با کاشت ریش

 حال در کل ممکن است که برخی از افراد به طور مادرزادی کم مو باشند و در قسمت صورت هم، این مو کمتر رشد کند. سوالی که به وجود می آید، این است که آیا چاره ای وجود دارد؟ بی توجه به روش و تفاوت کاشت مو و کاشت ریش، شما برای کاشت اقدام می کنید تا صورت پرتری داشته باشید. حال کاشت ریش هم با استفاده از گرافت ها صورت می گیرد.

اما از آنجایی که چهره هر فردی اهمیت بسیاری دارد و کوچکترین بی دقتی در نحوه کاشت می تواند به کل روند فرد را بهم بریزد، باید گرافت های کار شده در ریش به قدری ظریف باشند که ریش کاشته شده، همانند واقعی باشد. با متوجه شدن تفاوت کاشت مو و کاشت ریش، به راحتی می توانید برای پر کردن موهای خالی خود، با اطلاعات کامل اقدام نمایید.‌


تقاوت بین کاشت مو و کاشت ریش چیست؟

شاید با توجه به مطالبی که در بالا بیان شد، متوجه تفاوت کاشت مو و کاشت ریش شده باشید. در اصل تفاوت های بسیار زیادی وجود ندارد، فقط گرافت های کار شده در ریش باید ظریف تر باشند تا جلوه بهتری را ایجاد کنند. همچنین یکی دیگر از تفاوت ها، در این موضوع این است که موها طبق نظریه دکتر، بر اساس یک خط کاشته می شوند. یعنی این الگو برای تمام موهای سر افراد اجرا می شود. اما در کاشت ریش اینگونه نیست.

باید اینکار حتما با توجه به فرم صورت هر فردی انجام گیرد. موهای استفاده شده در کاشت ریش هم ظریف تر از کاشت مو می باشند که این نکته بزرگارین تفاوت کاشت مو و کاشت ریش محسوب می شود.

 در واقع اکثر پزشکان علاوه بر اینکه به گرافت های سر توجه بسیاری نمی کنند و با این عقیده که موها می توانند آن ها بپوشانند، از اینکار سر باز می کنند. می توان گفت تفاوت به وجود می آید. جدا از تفاوت کاشت مو و کاشت ریش، مدل و روش کاشت ها هم باهم یکی هستند، و هردو برای پرتر نشان دادن موها انجام می شوند.

این مطلب چقدر مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز بدید

درصد رضایت 0 / 5. تعداد رای: 0

4 دیدگاه در “کاشت مو با کاشت ریش چه تفاوتی دارد؟

 1. رضا امیروند گفت:

  هزینه کاشت مو برای کل سر یک آقا چنده؟

  1. Iranlaser گفت:

   سلام لطفا تماس بگیرید ۰۳۱۳۳۳۸۶۲۵۲

 2. میثم میزرایی گفت:

  برای کاشت از چه مویی استفاده میشه؟

  1. Iranlaser گفت:

   سلام معمولا از پشت سر افراد، بین گوش‌ها فضایی قرار دارد که ریزش موندارد و بسیار مقاوم است. از این ناحیه مو برداشت میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.