مجله زیبایی

بهترین دستگاه برای لیزر موهای ضخیم

لیزر مناسب مو ضخیم
0
(0)

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، دستگاه‌های لیزر نیز روز به روز تنوع بیشتری پیدا می‌کنند و پاسخگوی هر نوع پوست و ضخامت مویی هستند. البته انتخاب درست نوع دستگاه در لیزر موهای زائد اهمیت زیادی دارد. در صورتی که دستگاه انتخاب شده اشتباه باشد، باید جلسات لیزر را تکرار کنید و هزینه و زمان شما تلف شده است. در مقالات قبلی درباره لیزر موهای نازک توضیحات کامل را ارائه دادیم. در اینجا قصد داریم لیزر موهای ضخیم و انتخاب دستگاه مناسب آن را بررسی نماییم.

چه افرادی موهای ضخیم دارند؟

همه انسان‌ها چه مرد و چه زن با توجه به ژنتیک و عوامل محیطی، ضخامت موی متفاوتی دارند. البته معمولا در برخی از قسمت‌های بدن این موها ضخامت بیشتری دارند و از بین بردن آن‌ها کار سخت‌تری است. در قسمت‌هایی مثل صورت زنان نیز معمولا موها بصورت نازک و کرکی هستند. داشتن موهای ضخیم برای مردان طبیعی است اما ممکن است برای خانم‌ها آزاردهنده باشد. البته اگر رشد و میزان ضخامت موهای زائد زنان زیاد باشد، باید حتما مورد آزمایش قرار گیرند. ممکن است علت این اتفاق افزایش هورمون مردانه در بدن خانم‌ها باشد که بهتر است کنترل شود.

لیزر مناسب موهای ضخیم

ویژگی‌های لیزر مناسب موهای ضخیم

بهتر است هنگام انتخاب دستگاه لیزر موهای ضخیم به نکات زیر توجه شود:

  • دستگاه لیزر سیستم کولینگ یا خنک‌کننده را داشته باشد.
  • با رنگ پوست و موهای زائد سازگار باشد.
  • به میزان جذب و نفوذ پرتوهای لیزر توجه شود.
  • تعداد شات، وقفه‌های بین شات و قطر پرتوی لیزر مناسب باشد.

بهترین دستگاه لیزر مو ضخیم

بهترین دستگاه لیزر مناسب موهای ضخیم، الکساندرایت دوئتو ۲۰۲۲ است که توسط ایتالیا تولید و عرضه شده است. کلینیک ایران لیزر نیز از این دستگاه برای خدمات لیزر موهای زائد استفاده می‌کند. دستگاه الکساندرایت دوئتو با داشتن تمامی طول موج‌ها برای هر نوع پوست و مو زائد مناسب است. حتی افرادی که سولار رفته‌اند، می‌توانند از این دستگاه برای لیزر موهای زائد خود استفاده کنند. فناوری لیزر الکس باعث از بین رفتن موهای ضخیم و تیره در پوست‌های گندمی و سبزه می‌شود. با جذب بیشتر پرتوهای لیزر توسط فولیکول‌های مو که ریشه عمیقی در پوست دارند، ملانین موجود در آن‌ها نابود شده و باعث می‌شود فولیکول‌ها بسوزند. همین موضوع باعث ماندگاری لیزر موهای زائد می‌شود.

لیزر موهای زائد ضخیم

لیزر موهای ضخیم با دستگاه الکساندرایت چقدر زمان می‌برد؟

این دستگاه دارای هندپیس بزرگ است و همین باعث افزایش سرعت کار با آن می‌شود. معمولا جلسات فول بادی لیزر حدودا ۴۵ دقیقه زمان می‌‌برد.

آیا لیزر موهای ضخیم درد بیشتری دارد؟

ضخامت موها به میزان درد لیزر ارتباطی ندارد. همچنین دستگاه لیزر اکساندرایت کلینیک ایران لیزر مجهز به سیستم کولینگ است و میزان درد و سوزش را با خنک کردن پوست کاهش می‌دهد. البته بعد از لیزر اگر احساس درد داشتید، می‌توانید از کمپرس یخ استفاده کنید.

برای لیزر موهای زائد ضخیم‌تر چند جلسه باید مراجعه کرد؟

تعداد جلسات لیزر مو ضخیم با دستگاه الکساندرایت بین 4 تا 8 جلسه است که نسبت به دستگاه‌های دیگر کمتر است.

این مطلب چقدر مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز بدید

درصد رضایت 0 / 5. تعداد رای: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *