مجله زیبایی

لیزر زیربغل | آیا لیزر زیربغل خطرناک است؟

لیزر زیربغل
0
(0)

لیزر موهای زائد برای نواحی مختلف بدن از اهمیت خاصی برخوردار است. فردی که قصد لیزر زیربغل را دارد قطعا به دنبال پاسخ سوالات درباره عوارض لیزر موهای زیربغل و خطراتی که ممکن است برای شخص به وجود بیاید، سایت‌های مختلفی را مرور می‌کند.

ما در کلینیک ایران لیزر به عنوان یک مرکز تخصصی لیزر مو در اصفهان قصد داریم تا لیزر زیربغل را به صورت جامع تفسیر کنیم. با ما همراه باشید.

آیا لیزر زیربغل خطرناک است؟

به هیچ وجه! اگر یک کلینیک معتبر برای لیزر مو انتخاب کنید، هیچ گونه خطری متوجه شما نخواهد بود. اپراتور شما باید متبحر و به صورت تخصصی در زمینه کار با دستگاه لیزر آشنایی داشته باشد.

لیزر زیربغل درد دارد؟

ما در کلینیک ایران لیزر از آخرین و جدیدترین دستگاه لیزر در جهان، یعنی دستگاه لیزر الکساندرایت دوئتو 2022 استفاده می‌کنیم. این دستگاه کاملا بدون درد بوده و در هنگام لیزر زیربغل هیچ دردی احساس نخواهید کرد. دستگاه لیزر در مجموعه ایران لیزر نیازی به بی حسی ندارد و برای افراد بسیار حساس به درد، ممکن است گزش خیلی خفیف ایجاد کند.

لیزر زیربغل چه عوارضی دارد؟

در کل لیزر موهای زائد در همه نقاط بدن بدون هیچ عارضه‌ای است. ممکن است مقداری التهاب جزئی و یا قرمز شدن تا چند ساعت پس از لیزر زیربغل احساس کنید. که البته این عوارض به هیچ وجه بیش از 6 ساعت طول نخواهد کشید.

چند جلسه برای لیزر زیربغل نیاز دارم؟

تعداد جلسات لیزر مو برای همه نواحی بدن، بین 8 الی 12 جلسه است. برای ماندگاری بیشتر لیزر موهای زائد، ممکن است بنا به تشخیص پزشک مجموعه تعداد جلسات مورد نیاز لیزر زیربغل، کاهش و یا افزایش یابد. به خاطر داشته باشید یکی از دلایل نتیجه نگرفتن از لیزر موهای زائد، عدم رعایت تعداد جلسات است.

قبل از جلسه لیزر زیربغل، شیو کنم؟

بله. سوالی که اکثر زیباجویان از ما دارند: قبل از لیزر باید شیو کنم؟

با یک تیغ تیز و تمیز ١٢ ساعت قبل لیزر تمام موضع را با دقت کامل بتراشید. یکبار در جهت رویش مو و بار دیگر در خلاف جهت آن.

لیزر زیربغل چند دقیقه طول می‌کشد؟

نهایتا 5 الی 10 دقیقه بعد از اینکه به اتاق لیزر وارد شدید، کار لیزر زیربغل تمام می‌شود. مراقبت‌های بعد از لیزر زیربغل توسط پزشک مجموعه ایران لیزر در اختیار شما قرار می‌گیرد.

آیا لیزر زیربغل و سینه به غدد لنفاوی آسیب می‌زند؟

خیر. در افرادی که تحت درمان های خاصی مانند شیمی درمانی و تنبلی تخمدان هستند باید با مشاوره پزشک این کار انجام شود. اما در حال عادی عارضه ای متوجه زیباجو نخواهد بود.

آیا لیزر زیربغل باعث نابودی کامل مو خواهد شد؟

بله اگر بهترین دستگاه برای لیزر موهای زائد را انتخاب کنید و فواصل بین جلسات را رعایت کنید، بعد از جلسه لیزر به موضع آب نزنید و از تیغ برای موزدایی استفاده نکنید، حتما لیزر، باعث نابودی کامل موهای زیربغل خواهد شد.

آیا لیزر ناحیه زیربغل به صورت تکی انجام می‌شود؟

بله در ایران لیزر خواهید توانست به صورت تکی لیزر مو را برای نواحی مختلف انتخاب کنید و یا به صورت لیزر فول بادی که شامل ناحیه زیربغل هم هست برای لیزر کردن اقدام نمایید.

هزینه لیزر زیربغل چقدر است؟

در ایران لیزر هر جلسه لیزر زیربغل با دستگاه الکسانداریت دوئتو 2022 هم برای آقایان و بانوان 95 هزار تومان است. هزینه لیزر موهای زائد در کلینیک ایران لیزر برای همه افراد با حجم بدنی مختلف یکسان است از این رو لیزر موهای ورزشکاران بسیار مورد توجه زیباجویان اصفهانی در کلینیک ما بوده است.

این مطلب چقدر مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز بدید

درصد رضایت 0 / 5. تعداد رای: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.